اسپیس فریم

سازه های اسپیس فریم در صنعت نمایشگاهی به ساختارهایی اطلاق می‌شود که برای ایجاد فضاهای نمایشگاهی و نمایش محصولات و خدمات در رویدادها و نمایشگاه ها استفاده می‌شود. این سازه ها معمولاً شامل قسمت‌های مختلفی هستند که شامل موارد زیر می‌شوند:

1.       سازه های فضای باز: این سازه ها شامل سقف ها، پله ها، پل ها و فضاهای باز دیگر است که برای نمایش محصولات و خدمات در فضای باز استفاده می‌شود.

2.       سازه های داخلی: این سازه ها شامل دیوارها، پنجره ها، درب ها و فضاهای داخلی دیگر است که برای ایجاد فضاهای نمایشگاهی درون ساختمان استفاده می‌شود.

3.       سازه های نورپردازی: این سازه ها شامل نورپردازی ها، چراغ ها، نمایشگرها و سایر تجهیزات نورپردازی است که برای جذابیت بخشیدن به فضاهای نمایشگاهی استفاده می‌شود.

4.       سازه های نمایشگر: این سازه ها شامل صفحات نمایشگر، تابلوها، پانل ها و سایر وسایل نمایشگر است که برای نمایش محصولات و خدمات به مخاطبان استفاده می‌شود.

5.       سازه های مبلمان: این سازه ها شامل صندلی ها، میزها، صندلی های نمایشگاهی و سایر وسایل مبلمان است که برای ایجاد فضای راحت و جذاب در نمایشگاه ها استفاده می‌شود.

6.       سازه های فناوری: این سازه ها شامل تجهیزات فناوری مانند رایانه ها، تلویزیون ها، دستگاه های تعاملی و سایر تجهیزات مرتبط با فناوری است که برای نمایش محصولات و خدمات فناورانه استفاده می‌شود.

سازه های اسپیس فریم در صنعت نمایشگاهی به منظور ایجاد فضاهای جذاب و حرفه ای برای نمایش محصولات و خدمات در رویدادها و نمایشگاه ها استفاده می‌شوند. این سازه ها با توجه به نیازها و محدودیت های هر رویداد یا نمایشگاه، طراحی و ساخته می‌شوند تا بهترین تجربه را برای بازدیدکنندگان فراهم کنند.

اسپیس فریم ها امروزه  از پر کاربردترین سازه های نمایشگاهی محسوب می شوند . بارزترین و مهمترین مشخاصت این سازه ها عبارتند از : ایمنی بسیار بالا نورپردازی بسیار فوق العاده تنوع کاربری بالا مقرون به صرفه بودن قابلیت استفاده از تجهیزات متنوع حمل و نقل راحت و آسان مناسب برای استفاده تحت هر شرایط آب و هوایی داشتن مقاومت بسیار زیاد در برابر فشار و نیروی بالا.

سبک بودن اسپیس فریم و همچنین تحمل وزن های بسیار زیاد به عنوان دو مزیت فوق العاده این محصول به شمار می رود. همچنین برای نصب آن ها نیاز به فردی متخصص نبوده و به راحتی می توان این سازه را باز یا بسته کرد. کیفیت این محصولات در مقایسه با سایر سازه ها بسیار بیشتر بوده و به شما امکان ایجاد یک فضای مطلوب را خواهد داد.

در بسیاری از نمایشگاه ها، به منظور غرفه سازی از اسپیس استفاده می شود که همین مسئله تاثیر زیادی را در استقبال گسترده مردم داشته است. لازم به ذکر است که توسط این محصول می توانید انواع مختلفی از سازه ها را ایجاد کنید. چرا که طراحی آن ها به گونه ای بوده که به شما امکان ایجاد هر نوع سازه ای را خواهد داد.

این سازه نقش مهمی در برپایی غرفه های نمایشگاهی دارد؛ زیرا به کمک این سازه می توان محیطی زیبا و جذاب برای راه اندازی بهترین غرفه های نمایشگاهی، فراهم کرد. اسپیس برای نصب بنرهای تبلیغاتی نیز بسیار مناسب است، به همین خاطر اکثر افراد برای اجرای آگهی های تبلیغاتی از قابلیت های این سازه، استفاده می کنند. گاه برخی از افراد برای تفکیک و جداسازی فضاها و مکان های مختلف از اسپیس فریم استفاده می کنند؛ زیرا مراحل نصب این سازه بسیار آسان است. امروزه حتی برای ساخت پارکینگ و یا سایبان نیز از قابلیت های این سازه کمک گرفته می شود. کاربرد اصلی این سازه مربوط به ساخت سالن های نمایشگاهی است.

اغلب در غرفه های فضای باز با توجه به ماهیت این غرف از سازه های سپیس فریم استفاده میشود حتی در غرفه های فضای باز که با چوب ساخته میشود از اسپیس فریم برای ستونها و مقاومت کار کار استفاده می گردد.

 شما می توانید با توجه به مساحت غرفه ی مدنظرتان، سفارش لازم را از همین وب سایت پیش روی خود به ثبت نهایی برسانید. یا برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش طراحی غرفه خود با کارشناسان ما تماس بگیرید.