پذیرایی و تشریفات نمایشگاهی

نمایشگاه موقعیت مناسبی برای عقد قرارداد با شرکت‌های بزرگ و توسعه کسب و کار است و همچنین فرصتی است تا کمی با بزرگان صنعت در ارتباط بود.

به طور معمول در طول برگزاری یک رویداد مدیران ارشد از غرفه‌ها بازدید می‌کنند و کمی نیز در فضای نمایشگاه قدم می‌زنند، به همین دلیل می‌توان با آنها ارتباط برقرار و جلساتی را نیز برای گسترش همکاری برگزار کرد. اگر یک مهمان مهم و مدیر شرکتی بزرگ که قصد ارتباط برقرار کردن با آن را دارید به غرفه شما سر زد باید بتوان با بهترین و سریعترین راه از ایشان پذیرایی کرد . همواره پذیرائی از یک مهمان ویژه در غرفه‌ای کوچک که ممکن است هزاران نفر نیز به آن سر بزنند کار سختی است و نیاز به هماهنگی‌های پیش از شروع نمایشگاه دارد.

شرکت خدمات نمایشگاهی رستاک همواره نسبت به ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات تشریفات نمایشگاهی به شرکت کنندگان نمایشگاهی اقدام میکند.

این خدمات می تواند شامل ارائه یک مهماندار ساده تا ارائه کلیه مراحل پذیرائی از مهمانان شما با پیشرفته ترین و بهترین دستگاههای صنعتی در محل غرفه شما صورت گیرد.

استفاده از دستگاههای قهوه ساز و اسپرسو ساز ، ارائه انواع نوشیدنی بر اساس مقتضیات فصل شامل چای و انواع دمنوش گیاهی ، انواع شربت ، بستنی ، قهوه ، نسکافه ، اسپرسو ، هات چاکلت وباشد. ارائه کلیه ظروف تشریفاتی در انواع دائمی یا یکبار مصرف از تعهدات ما به مشتریان غرفه می باشد.

 

شما با انتخاب شرکت رستاک مطمئنا با خیالی آسوده به مذاکرات تجاری خود با مشتریان غرفه خود خواهید پرداخت و از پذیرائی مطلوب از مهمانان خود لذت خواید برد.