فینگر‌فود

لقمه های کوچک،غذاهای انگشتی،غذاهای سرپایی،فینگرفود و …به لقمه های کوچک غذا اطلاق می شوند که برای میل کردن آنها به هیچ وسیله ای مانند قاشق و چنگال و … نیازی نیست. امروزه فینگر فودها به علت نکات مثبتی که دارند، روز به روز در انواع میهمانی ها و منوهای غذایی، جایگاه بهتری پیدا می کنند. به طور مثال، فینگرفود بهترین انتخاب برای جلسات رسمی، همایشها کنفرانسها و غرفه های نمایشگاهی محسوب می شوند . فینگرفود بهترین انتخاب برای میهمانی های سلف سرویسی است، فینگرفود بهترین انتخاب برای پیش غذای یک میهمانی مجلل مانند عروسی است، فینگرفود بهترین انتخاب برای منوی غذای یک مهد کودک است و هزاران دلیل دیگری که می توانید برای انتخاب فینگرفودها داشته باشید. شرکت خدمات نمایشگاهی و تشریفات رستاک با ارائه انواع فینگرفودها شما را در غرفه های نمایشگاهی تان یاری میکند.

مزایای فینگر فودها

نکته ای که در این زمینه حائز اهمیت است، کاهش هزینه های پذیرایی ضمن رعایت اصول میزبانی است. پیشنهاد ما پذیرایی با فینگر فود است. فینگرفودها به شما امکان خوردن غذاها با دست را می دهند. در بیشتر فرهنگ ها خوردن غذا با دست بسیار دلچسب تر از خوردن آن ها با ابزارهایی نظیر قاشق و چنگال است. پس به فرهنگ و مزایای روحی خوردن غذا با دست باور داشته باشید.

فینگر فود، یک لقمه انرژی مثبت

مواد غذایی راه زیادی را از خریداری شدن، حمل و نقل و سپس پختن طی می کنند تا سرانجام شما با آن مواجه شوید.  نیازی به گفتن نیست، اشخاصی که انرژی ها را درک و دریافت می کنند، سطح انرژی متفاوتی با دیگران دارند، به خصوص در دریافت انرژی های منفی. هنگامی که غذا را با دست در دهان خود می گذارید، فکر شما برای زدودن انرژی های منفی باز خواهد بود و انرژی های مثبت آن را دریافت می کنید، زیرا بدون هیچ واسطه ای آن را وارد بدن خود کرده اید. برای همین، اغلب مردم به صورت ناخودآگاه از تکه کردن غذا با دست و انتخاب بهترین قسمت آن، لذت می برند. همان کاری که کنار منقل آتش با یک مرغ پخته می کنید و بهترین خاطراتتان را ثبت می کنید.

فینگر فود، برای ارتباط بهتر

فینگرفودها جمع میهمانان را گرمتر می کنند و روابط اجتماعی شما را بهبود می بخشند. تصور کنید به عنوان میزبان، یک ظرف پر از غذا را در دست دارید و در حالی که سعی می کنید غذا بخورید، یکی از دوستانتان شما را صدا می زند و شما با آشفتگی و با تکان دادن سر به او جواب می دهید! برای همین است که در میهمانی های با پذیرایی سنتی، اغلب میزبان غذا نمی خورد و یا خیلی کم خواهد خورد. در حالی که در میهمانی با پذیرایی فینگرفود، بشقابی حاوی چند فینگرفود زیبا که هرکدام یک لقمه هستند و با دست نیز خورده می شوند، نه تنها معاشرت را دشوار نکرده، بلکه عاملی جهت افزایش ارتباطات جمعی خواهد بود.این بهترین راه پذیرائی از مهمانان شما در غرفه های نمایشگاهی هم خواهد بود . تصور کنید در حالی که در جریان یک مذاکره تجاری دوستانه گرم صحبت هستید با یک تکه غذای لذیذ حس خوب و انرژی مثبتی به طرف مذاکره القا خواهید کرد و این لذت بخش ترین بخش یک گپ و گفت تجاری خواهد بود.

 

فینگر فود، حذف دغدغه ها

مزیت دیگری که فینگرفودها دارند، حذف ضرورت رعایت وعده های غذایی است. در واقع فینگرفودها به عنوان یک وعده غذایی سرو نمی شوند و حتی می توان در خلال یک مذاکره نیز سرو و میل شوند.  همچنین با حذف ضرورت استفاده از قاشق و چنگال، میهمانان راحتی بیشتری را در استفاده و همچنین نحوه نشستن یا ایستادن خود احساس خواهند کرد. حتی اگر همه چیز در اندازه های کوچک و یک لقمه ای باشد، میهمانان تصور نمی کنند که شما در میزبانی خود کم گذاشته اید، زیرا فینگرفودها تنوع بسیار زیادی را برای آن ها رقم می زنند.

فینگر فود برای کاهش هزینه ها

فینگرفود ها بهترین نوع میزبانی را برای ما به ارمغان می آورند. دقیقاً همینطور است. میزبانی مطابق با بودجه ما. از آنجایی که بسیاری از فینگرفودها نیازی به پختن یا گرم کردن ندارند، پیشنهادی مقرون به صرفه برای یک میزبانی رسمی می باشند. شما در منوی ارائه دهندگان فینگرفود، پیشنهاداتی تنها با ۱۵۰۰ تومان پیدا می کنید که با کمی سلیقه و انتخابی خوب، می توان منوی متنوعی را با هزینه مناسب برای میزبانان خود تنظیم نمایید. ضمن اینکه با حذف موارد دیگری نظیر سفره، کارد و چنگال و دیگر ضرورت های میزبانی سنتی، هزینه های دیگری را نیز کاهش خواهید داد.